3020-20-0300-00-TR_tab
3020-20-0300-00-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
1175-2659-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1175-2659-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1175-2659-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
3020-20-0300-00-TR
תיאור
CONN HEADER SMD 20POS 2.54MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית 20 חיבורים 0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
3020-20-0300-00-TR דגמים
קטגוריה
סוג הידוק
דחף-סחב (‏Push-Pull)
יצרן
גובה הבידוד
0.354‏ אינץ' (9.00‏ מ"מ)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
צורת המגע
מרובע
סטטוס החלק
פעיל
גימור מגע - חיבור
זהב
סוג מחבר
עובי גימור מגע - חיבור
Flash
סוג מגע
פין זכר
גימור מגע - זקף
זהב
פסיעה - חיבור
חומר מגע
סגסוגת נחושת
מספר המיקומים
חומר בידוד
פוליאמיד (PA9T), ניילון 9T
מספר השורות
2
מאפיינים
חריץ קידוד, Pick-and-Place
מרווח שורות - בחיבור
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
מספר המיקומים הטעונים
הכול
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סגנון
צבע בידוד
שחור
עיטוף
מעוטה - 4 קירות
דירוג זרם (אמפר)
3A (AC/DC)