3220-10-0300-00-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
1175-2643-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1175-2643-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1175-2643-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
3220-10-0300-00-TR
תיאור
CONN HEADER SMD 10POS 1.27MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית 10 חיבורים 0.050‏ אינץ' (1.27‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
3220-10-0300-00-TR דגמים
קטגוריה
גובה הבידוד
0.213‏ אינץ' (5.40‏ מ"מ)
יצרן
צורת המגע
מרובע
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
גימור מגע - חיבור
זהב
סטטוס החלק
פעיל
עובי גימור מגע - חיבור
Flash
סוג מחבר
גימור מגע - זקף
זהב
סוג מגע
פין זכר
חומר מגע
פליז
פסיעה - חיבור
חומר בידוד
פוליאמיד (PA9T), ניילון 9T
מספר המיקומים
מאפיינים
חריץ קידוד, Pick-and-Place
מספר השורות
2
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
מרווח שורות - בחיבור
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
מספר המיקומים הטעונים
הכול
צבע בידוד
שחור
סגנון
דירוג זרם (אמפר)
1A