3221-20-0300-00-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
1175-2652-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1175-2652-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1175-2652-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
3221-20-0300-00-TR
תיאור
CONN HEADER SMD 20POS 1.27MM
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית 20 חיבורים 0.050‏ אינץ' (1.27‏ מ"מ)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
דירוג זרם (אמפר)
1A (AC/DC)