CSAB1040A-2R2M
מק"ט מוצר של DigiKey
4044-CSAB1040A-2R2MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
4044-CSAB1040A-2R2MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
4044-CSAB1040A-2R2MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CSAB1040A-2R2M
תיאור
FIXED IND 2.2UH 13.2A 8 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2.2 µH מסוכך יצוק משרן 13.2 A ‎8mOhm מקס' 2-SMD
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CSAB1040A-2R2M דגמים
קטגוריה
סיכוך
מסוכך
יצרן
התנגדות DC‏ (DCR)
‎8mOhm מקס'
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
סוג
יצוק
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
2-SMD
השראות
מארז ההתקן של הספק
1040
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.453‏ אינץ' x‏ רוחב 0.394‏ אינץ' (11.50 מ"מ x‏ 10.00‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
0.157‏ אינץ' (4.00‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
25A