CSAB1040A-2R2M | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FIXED IND 2.2UH 13.2A 8 MOHM SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 2.2 µH מסוכך יצוק משרן 13.2 A 8mOhm מקס' 2-SMD |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | CSAB1040A-2R2M דגמים |
קטגוריה | סיכוך מסוכך |
יצרן | התנגדות DC (DCR) 8mOhm מקס' |
סדרה | ערכים נקובים AEC-Q200 |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C |
סטטוס החלק פעיל | תדר השראות - בדיקה 100 kHz |
סוג יצוק | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
חומר - ליבה | מארז / תיבה 2-SMD |
השראות | מארז ההתקן של הספק 1040 |
טולרנס ±20% | גודל / מידה אורך 0.453 אינץ' x רוחב 0.394 אינץ' (11.50 מ"מ x 10.00 מ"מ) |
דירוג זרם (אמפר) | גובה - מקובע (מרבי) 0.157 אינץ' (4.00 מ"מ) |
(Isat) זרם - רוויה 25A |