CSAB1265A-100M
מק"ט מוצר של DigiKey
4044-CSAB1265A-100MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
4044-CSAB1265A-100MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
4044-CSAB1265A-100MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CSAB1265A-100M
תיאור
FIXED IND 10UH 10A 16.5 MOHM SMD
תיאור מפורט
10 µH מסוכך יצוק משרן 10 A ‎16.5mOhm מקס' 2-SMD DCR‏ נמוך, הפסדים נמוכים
מודלים EDA/CAD
CSAB1265A-100M דגמים
התנגדות DC‏ (DCR)
‎16.5mOhm מקס'
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
סוג
יצוק
מאפיינים
DCR‏ נמוך, הפסדים נמוכים
טולרנס
±20%
מארז ההתקן של הספק
1265
דירוג זרם (אמפר)
גודל / מידה
אורך 0.504‏ אינץ' x‏ רוחב 0.543‏ אינץ' (12.80 מ"מ x‏ 13.80‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
14A