CSAB1265A-100M | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FIXED IND 10UH 10A 16.5 MOHM SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 10 µH מסוכך יצוק משרן 10 A 16.5mOhm מקס' 2-SMD DCR נמוך, הפסדים נמוכים |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | CSAB1265A-100M דגמים |
קטגוריה | סיכוך מסוכך |
יצרן | התנגדות DC (DCR) 16.5mOhm מקס' |
סדרה | ערכים נקובים AEC-Q200 |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C |
סטטוס החלק פעיל | תדר השראות - בדיקה 100 kHz |
סוג יצוק | מאפיינים DCR נמוך, הפסדים נמוכים |
חומר - ליבה | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
השראות | מארז / תיבה 2-SMD |
טולרנס ±20% | מארז ההתקן של הספק 1265 |
דירוג זרם (אמפר) | גודל / מידה אורך 0.504 אינץ' x רוחב 0.543 אינץ' (12.80 מ"מ x 13.80 מ"מ) |
(Isat) זרם - רוויה 14A | גובה - מקובע (מרבי) 0.248 אינץ' (6.30 מ"מ) |