CSAB1265A-470M | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FIXED IND 47UH 5.3A 68 MOHM SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 47 µH מסוכך יצוק משרן 5.3 A 68mOhm מקס' 2-SMD משרנים יצוקים, משנקי הספק יצוקים |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | CSAB1265A-470M דגמים |
קטגוריה | סיכוך מסוכך |
יצרן | התנגדות DC (DCR) 68mOhm מקס' |
סדרה | ערכים נקובים AEC-Q200 |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C |
סטטוס החלק פעיל | תדר השראות - בדיקה 100 kHz |
סוג יצוק | מאפיינים משרנים יצוקים, משנקי הספק יצוקים |
חומר - ליבה | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
השראות | מארז / תיבה 2-SMD |
טולרנס ±20% | מארז ההתקן של הספק 1265 |
דירוג זרם (אמפר) | גודל / מידה אורך 0.543 אינץ' x רוחב 0.504 אינץ' (13.80 מ"מ x 12.80 מ"מ) |
(Isat) זרם - רוויה 7.5A | גובה - מקובע (מרבי) 0.248 אינץ' (6.30 מ"מ) |