CSAB1265A-470M
מק"ט מוצר של DigiKey
4044-CSAB1265A-470MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
4044-CSAB1265A-470MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
4044-CSAB1265A-470MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CSAB1265A-470M
תיאור
FIXED IND 47UH 5.3A 68 MOHM SMD
תיאור מפורט
47 µH מסוכך יצוק משרן 5.3 A ‎68mOhm מקס' 2-SMD משרנים יצוקים, משנקי הספק יצוקים
מודלים EDA/CAD
CSAB1265A-470M דגמים
התנגדות DC‏ (DCR)
‎68mOhm מקס'
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
סוג
יצוק
מאפיינים
משרנים יצוקים, משנקי הספק יצוקים
טולרנס
±20%
מארז ההתקן של הספק
1265
דירוג זרם (אמפר)
גודל / מידה
אורך 0.543‏ אינץ' x‏ רוחב 0.504‏ אינץ' (13.80 מ"מ x‏ 12.80‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
7.5A