CSAB1770-4R7M
מק"ט מוצר של DigiKey
4044-CSAB1770-4R7MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
4044-CSAB1770-4R7MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
4044-CSAB1770-4R7MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CSAB1770-4R7M
תיאור
FIXED IND 4.7UH 22A 4.8 MOHM SMD
תיאור מפורט
4.7 µH מסוכך יצוק משרן 22 A ‎4.8mOhm מקס' 2-SMD
מודלים EDA/CAD
CSAB1770-4R7M דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
24A
התנגדות DC‏ (DCR)
‎4.8mOhm מקס'
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%