CSEB0420H-1R2M | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FIXED IND 1.2UH 9.5A 16 MOHM SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 1.2 µH מסוכך יצוק משרן 9.5 A 16mOhm מקס' 2-SMD |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | CSEB0420H-1R2M דגמים |
קטגוריה | (Isat) זרם - רוויה 8.2A |
יצרן | סיכוך מסוכך |
סדרה | התנגדות DC (DCR) 16mOhm מקס' |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | ערכים נקובים AEC-Q200 |
סטטוס החלק פעיל | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C |
סוג יצוק | תדר השראות - בדיקה 100 kHz |
חומר - ליבה | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
השראות | מארז / תיבה 2-SMD |
טולרנס ±20% | גודל / מידה אורך 0.169 אינץ' x רוחב 0.169 אינץ' (4.30 מ"מ x 4.30 מ"מ) |