CSEB0420H-1R2M
מק"ט מוצר של DigiKey
4044-CSEB0420H-1R2MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
4044-CSEB0420H-1R2MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
4044-CSEB0420H-1R2MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CSEB0420H-1R2M
תיאור
FIXED IND 1.2UH 9.5A 16 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1.2 µH מסוכך יצוק משרן 9.5 A ‎16mOhm מקס' 2-SMD
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CSEB0420H-1R2M דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
8.2A
יצרן
סיכוך
מסוכך
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎16mOhm מקס'
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סוג
יצוק
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
חומר - ליבה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות
מארז‏ / תיבה
2-SMD
טולרנס
±20%