CSHB0412-1R0M | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FIXED IND 1UH 5A 36.5 MOHM SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 1 µH מסוכך יצוק משרן 5 A 36.5mOhm מקס' 2-SMD |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | (Isat) זרם - רוויה 5.5A |
יצרן | סיכוך מסוכך |
סדרה | התנגדות DC (DCR) 36.5mOhm מקס' |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C |
סטטוס החלק פעיל | תדר השראות - בדיקה 100 kHz |
סוג יצוק | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
חומר - ליבה | מארז / תיבה 2-SMD |
השראות | גודל / מידה אורך 0.173 אינץ' x רוחב 0.165 אינץ' (4.40 מ"מ x 4.20 מ"מ) |
טולרנס ±20% | גובה - מקובע (מרבי) 0.047 אינץ' (1.20 מ"מ) |