CSHB0412-1R0M
מק"ט מוצר של DigiKey
4044-CSHB0412-1R0MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
4044-CSHB0412-1R0MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
4044-CSHB0412-1R0MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CSHB0412-1R0M
תיאור
FIXED IND 1UH 5A 36.5 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 µH מסוכך יצוק משרן 5 A ‎36.5mOhm מקס' 2-SMD
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
5.5A
יצרן
סיכוך
מסוכך
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎36.5mOhm מקס'
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
סוג
יצוק
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
2-SMD
השראות
גודל / מידה
אורך 0.173‏ אינץ' x‏ רוחב 0.165‏ אינץ' (4.40 מ"מ x‏ 4.20‏ מ"מ)
טולרנס
±20%