SPRH127-181M
מק"ט מוצר של DigiKey
4044-SPRH127-181MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
4044-SPRH127-181MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
4044-SPRH127-181MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SPRH127-181M
תיאור
FIXED IND 180UH 1.75A 300 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
180 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 1.75 A ‎300mOhm מקס' 2-SMD ליבת תוף, זרם גבוה, DCR נמוך
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SPRH127-181M דגמים
קטגוריה
סיכוך
מסוכך
יצרן
התנגדות DC‏ (DCR)
‎300mOhm מקס'
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
מאפיינים
ליבת תוף, זרם גבוה, DCR נמוך
חומר - ליבה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות
מארז‏ / תיבה
2-SMD
טולרנס
±20%
מארז ההתקן של הספק
1275‏
דירוג זרם (אמפר)
גודל / מידה
אורך 0.472‏ אינץ' x‏ רוחב 0.472‏ אינץ' (12.00 מ"מ x‏ 12.00‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
2.57A