ABZT52B16-HF
מק"ט מוצר של DigiKey
641-ABZT52B16-HFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABZT52B16-HF
תיאור
DIODE ZENER 16V 500MW SOD123
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 16 V 500 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-123
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
יצרן
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
טולרנס
±2%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
500 mW
מארז ההתקן של הספק
SOD-123
עכבה (מקס') (Zzt)
40 Ohms
מספר מוצר בסיס
זרם - דלף הפוך @ Vr
45 nA @ 11.2 V