ABZT52B6V2-HF
מק"ט מוצר של DigiKey
641-ABZT52B6V2-HFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ABZT52B6V2-HF
תיאור
DIODE ZENER 6.2V 500MW SOD123
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 6.2 V 500 mW ±1.94% הרכבה משטחית SOD-123
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
יצרן
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
טולרנס
±1.94%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
500 mW
עכבה (מקס') (Zzt)
10 Ohms
מספר מוצר בסיס
זרם - דלף הפוך @ Vr
2.7 µA @ 4 V