ACDBA1200-HF
מק"ט מוצר של DigiKey
641-1871-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
641-1871-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
641-1871-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ACDBA1200-HF
תיאור
DIODE SCHOTTKY 200V 1A DO214AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 200 V 1A הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ACDBA1200-HF דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
200 µA @ 200 V
יצרן
קיבוליות @ Vr‏, F
25pF ב-4V, 1MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
200 V
מארז‏ / תיבה
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
1A
מארז ההתקן של הספק
‎DO-214AC (SMA)‎
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 1 A
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 150°C
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA