ACGRTS4004-HF
מק"ט מוצר של DigiKey
641-2037-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
641-2037-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
641-2037-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ACGRTS4004-HF
תיאור
DIODE STD 400V 1A TS/SOD123FL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 400 V 1A הרכבה משטחית TS/SOD-123FL
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
10 µA @ 400 V
יצרן
קיבוליות @ Vr‏, F
6pF ב-4V, 1MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
400 V
מארז‏ / תיבה
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
1A
מארז ההתקן של הספק
TS/SOD-123FL
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1 V @ 1 A
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 150°C
מהירות
התאוששות רגילה מעל 500ns, זרם Io מעל 200mA