ATV02W400B-HF
מק"ט מוצר של DigiKey
641-1666-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
641-1666-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
641-1666-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ATV02W400B-HF
תיאור
TVS DIODE 40VWM 64.5VC SOD123F
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
64.5V מלחץ3.1A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOD-123F
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ATV02W400B-HF דגמים
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
200W
יצרן
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
סוג
זנר (Zener)
הרשאה
AEC-Q101
ערוצים דו-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
40V
מארז‏ / תיבה
SOD-123F
מתח - פריצה (מינ')
44.4V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
64.5V
מספר מוצר בסיס
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
3.1A