ATV06B400JB-HF
מק"ט מוצר של DigiKey
641-1577-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
641-1577-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
641-1577-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ATV06B400JB-HF
תיאור
TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
64.5V מלחץ9.3A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AA (SMB)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ATV06B400JB-HF דגמים
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
600W
יצרן
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
סוג
זנר (Zener)
הרשאה
AEC-Q101
ערוצים דו-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
40V
מארז‏ / תיבה
DO-214AA‏, SMB
מתח - פריצה (מינ')
44.4V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
64.5V
מספר מוצר בסיס
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
9.3A