ATV15C240J-HF
מק"ט מוצר של DigiKey
641-1582-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
641-1582-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
641-1582-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ATV15C240J-HF
תיאור
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AB
תיאור מפורט
38.9V מלחץ38.56A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMC)‎
מודלים EDA/CAD
ATV15C240J-HF דגמים
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
AEC-Q101
ערוצים חד-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
24V
מארז‏ / תיבה
DO-214AB, SMC
מתח - פריצה (מינ')
26.7V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
38.9V
מספר מוצר בסיס
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
38.56A