ATV50C240J-HF | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AB |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 38.9V מלחץ128.5A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית DO-214AB (SMC) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | ATV50C240J-HF דגמים |
קטגוריה | הספק - מתקף שיא 5000W (5kW) |
יצרן | הגנת קווי כוח לא |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C (TJ) |
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי) 24V | מארז / תיבה DO-214AB, SMC |
מתח - פריצה (מינ') 26.7V | מארז ההתקן של הספק |
מתח - הידוק (מקס') ב- Ipp 38.9V | מספר מוצר בסיס |
זרם - דופק שיא (10/1000 µs) 128.5A |