BZT52C16-HF
מק"ט מוצר של DigiKey
641-BZT52C16-HFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT52C16-HF
תיאור
DIODE ZENER 16V 500MW SOD123
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 16 V 500 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-123
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 11.2 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
טולרנס
±5%
מארז ההתקן של הספק
SOD-123
הספק - מקס'
500 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
40 Ohms