BZX84C43CC-HF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Central Semiconductor Corp
קיים במלאי: 0
דיודות - זנר (Zener) 43 V 350 mW ±6.98% הרכבה משטחית SOT-23-3
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX84C43CC-HF
מק"ט מוצר של DigiKey
641-BZX84C43CC-HFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84C43CC-HF
תיאור
DIODE ZENER 43V 350MW SOT23
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 30.1 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 A
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
טולרנס
±6.98%
מארז ההתקן של הספק
SOT-23-3
הספק - מקס'
350 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
150 Ohms