CDBA5150-HF
מק"ט מוצר של DigiKey
641-1705-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
641-1705-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
641-1705-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CDBA5150-HF
תיאור
DIODE SCHOTTKY 150V 5A DO214AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 150 V 5A הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CDBA5150-HF דגמים
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
500 µA @ 150 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות @ Vr‏, F
380pF ב-4V, 1MHz
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
טכנולוגיה
מארז‏ / תיבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
150 V
מארז ההתקן של הספק
‎DO-214AC (SMA)‎
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
5A
טמפרטורת פעולה - צומת
-50°C ~ 175°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
870 mV @ 5 A