CDBHD1100L-G זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
מומלצי MFR
Comchip Technology
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
מיישר גשר חד-פאזי שוטקי (Schottky)‏ 100 V הרכבה משטחית ‎MiniDip (TO-269AA)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
CDBHD1100L-G
מק"ט מוצר של DigiKey
641-1209-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
641-1209-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
641-1209-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CDBHD1100L-G
תיאור
BRIDGE RECT 1P 100V 1A MINI-DIP
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
750 mV @ 1 A
יצרן
Comchip Technology
זרם - דלף הפוך @ Vr
500 µA @ 100 V
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C (TJ)
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג דיודה
חד-פאזי
מארז‏ / תיבה
TO-269AA, 4-BESOP
טכנולוגיה
שוטקי (Schottky)‏
מארז ההתקן של הספק
‎MiniDip (TO-269AA)‎
מתח - היפוך שיא (מקס')
100 V
מספר מוצר בסיס
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
1 A