CDBHM2100L-HF
מק"ט מוצר של DigiKey
641-1432-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
641-1432-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
641-1432-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CDBHM2100L-HF
תיאור
BRIDGE RECT 1PHASE 100V 2A MBS-2
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מיישר גשר חד-פאזי שוטקי (Schottky)‏ 100 V הרכבה משטחית ‎MBS-2‎
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
850 mV @ 2 A
יצרן
Comchip Technology
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 mA @ 100 V
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג דיודה
חד-פאזי
מארז‏ / תיבה
TO-269AA, 4-BESOP
טכנולוגיה
שוטקי (Schottky)‏
מארז ההתקן של הספק
‎MBS-2‎
מתח - היפוך שיא (מקס')
100 V
מספר מוצר בסיס
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
2 A