CPDFR24V פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
ישירים
Comchip Technology
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
47V מלחץ 1A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית 1005/SOD-323F
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
CPDFR24V
מק"ט מוצר של DigiKey
CPDFR24V-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CPDFR24V
תיאור
TVS DIODE 24VWM 47V 1005/SOD323F
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
1A (8/20µs)
יצרן
הספק - מתקף שיא
47W
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
הגנת קווי כוח
לא
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
יישומים
שימוש כללי
סוג
זנר (Zener)
קיבוליות @ תדר
10pF ב-1MHz
ערוצים דו-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
24V
מארז‏ / תיבה
1005 (2512 מטרי)
מתח - פריצה (מינ')
25V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
47V