CPDQC24VEU-HF
מק"ט מוצר של DigiKey
641-1773-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
641-1773-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
641-1773-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CPDQC24VEU-HF
תיאור
TVS DIODE 24VWM 42VC 0402C
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
42V מלחץ2.5A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית 0402C/SOD-923F
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
105W
יצרן
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות @ תדר
35pF ב-1MHz
סוג
זנר (Zener)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C (TJ)
ערוצים חד-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
24V (מקס')
מארז‏ / תיבה
0402 (1006 מטרי)
מתח - פריצה (מינ')
26.5V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
42V
מספר מוצר בסיס
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
2.5A (8/20µs)