CPDU24V-HF
מק"ט מוצר של DigiKey
641-2005-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
641-2005-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
641-2005-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CPDU24V-HF
תיאור
TVS DIODE 24VWM 47V 0603/SOD523F
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
47V מלחץ1A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎0603‎/SOD-523F‎
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
1A (8/20µs)
יצרן
הספק - מתקף שיא
47W
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות @ תדר
10pF ב-1MHz
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
24V
מארז‏ / תיבה
2-SMD, No Lead
מתח - פריצה (מינ')
25V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
47V