CPDUR12V
מק"ט מוצר של DigiKey
641-1256-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
641-1256-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
641-1256-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CPDUR12V
תיאור
TVS DIODE 12VWM 25V 0603/SOD523F
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
25V מלחץ1A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית 0603 (1608 מטרי)
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
1A (8/20µs)
יצרן
הספק - מתקף שיא
25W
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות @ תדר
12pF ב-1MHz
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
12V
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
מתח - פריצה (מינ')
13V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
25V