CZRF10VB זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Nexperia USA Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Nexperia USA Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דיודות - זנר (Zener) 10 V 200 mW ±3% הרכבה משטחית 1005/SOD-323F
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
CZRF10VB
מק"ט מוצר של DigiKey
CZRF10VB-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CZRF10VB
תיאור
DIODE ZENER 10V 200MW SOD323F
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 32
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 8 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
טולרנס
±3%