CZRF15VB
מק"ט מוצר של DigiKey
CZRF15VB-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CZRF15VB
תיאור
DIODE ZENER 15V 200MW SOD323F
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 32
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 15 V 200 mW ±2% הרכבה משטחית 1005/SOD-323F
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 11 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
טולרנס
±2%
מארז ההתקן של הספק
1005/SOD-323F
הספק - מקס'
200 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
32 Ohms