CZRF52C3V3
מק"ט מוצר של DigiKey
641-1056-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
641-1056-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
641-1056-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CZRF52C3V3
תיאור
DIODE ZENER 3.3V 200MW SOD323F
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 3.3 V 200 mW ±5% הרכבה משטחית 1005/SOD-323F
מודלים EDA/CAD
CZRF52C3V3 דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
25 µA @ 1 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
טולרנס
±5%
מארז ההתקן של הספק
1005/SOD-323F
הספק - מקס'
200 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
95 Ohms