CZRQR52C8V2-HF
מק"ט מוצר של DigiKey
CZRQR52C8V2-HF-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CZRQR52C8V2-HF
תיאור
DIODE ZENER 8.2V 125MW 402
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 8.2 V 125 mW ±5% הרכבה משטחית 402
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CZRQR52C8V2-HF דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 6 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
טולרנס
±5%
מארז ההתקן של הספק
402
הספק - מקס'
125 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
7 Ohms