CZRU39VB-HF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Comchip Technology
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דיודות - זנר (Zener) 39 V 150 mW ±2% הרכבה משטחית ‎0603‎/SOD-523F‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
CZRU39VB-HF
מק"ט מוצר של DigiKey
CZRU39VB-HF-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CZRU39VB-HF
תיאור
DIODE ZENER 39V 150MW SOD523F
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CZRU39VB-HF דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 30 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
טולרנס
±2%
מארז ההתקן של הספק
‎0603‎/SOD-523F‎
הספק - מקס'
150 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
130 Ohms