CZRU4V3B-HF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Comchip Technology
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דיודות - זנר (Zener) 4.3 V 150 mW ±3% הרכבה משטחית ‎0603‎/SOD-523F‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
CZRU4V3B-HF
מק"ט מוצר של DigiKey
CZRU4V3B-HF-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CZRU4V3B-HF
תיאור
DIODE ZENER 4.3V 150MW SOD523F
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CZRU4V3B-HF דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
5 µA @ 1 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
טולרנס
±3%
מארז ההתקן של הספק
‎0603‎/SOD-523F‎
הספק - מקס'
150 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
88 Ohms