CZRU52C3V3 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Comchip Technology
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Comchip Technology
קיים במלאי: 2,202
גיליון נתונים
דיודות - זנר (Zener) 3.3 V 150 mW ±5% הרכבה משטחית ‎0603‎/SOD-523F‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.