CZRU52C4V3 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE ZENER 4.3V 150MW SOD523F |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 8 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות - זנר (Zener) 4.3 V 150 mW ±5% הרכבה משטחית 0603/SOD-523F |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | CZRU52C4V3 דגמים |
קטגוריה | זרם - דלף הפוך @ Vr 5 µA @ 1 V |
יצרן | מתח - קדמי (Vf) (מקס') @ If 900 mV @ 10 mA |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - זנר (נקוב) (Vz) | מארז / תיבה |
טולרנס ±5% | מארז ההתקן של הספק 0603/SOD-523F |
הספק - מקס' 150 mW | מספר מוצר בסיס |
עכבה (מקס') (Zzt) 95 Ohms |