CZRU52C5V6-HF
מק"ט מוצר של DigiKey
641-2075-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
641-2075-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
641-2075-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CZRU52C5V6-HF
תיאור
DIODE ZENER 5.6V 150MW SOD523F
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 5.6 V 150 mW ±5% הרכבה משטחית ‎0603‎/SOD-523F‎
מודלים EDA/CAD
CZRU52C5V6-HF דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 1 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±5%
הספק - מקס'
150 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
40 Ohms