CZRUR52C36 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
גיליון נתונים
דיודות - זנר (Zener) 36 V 150 mW ±5% הרכבה משטחית ‎0603‎/SOD-523F‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
CZRUR52C36
מק"ט מוצר של DigiKey
CZRUR52C36-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CZRUR52C36
תיאור
DIODE ZENER 36V 150MW SOD523F
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
CZRUR52C36 דגמים
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
90 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 27 V
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±5%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
150 mW