CZRZC52C5V6-HF
מק"ט מוצר של DigiKey
641-CZRZC52C5V6-HFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CZRZC52C5V6-HF
תיאור
DIODE ZENER 5.6V 100MW 0201
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 5.6 V 100 mW ±5.45% הרכבה משטחית ‎0201/DFN0603‎
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 µA @ 2.5 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
טולרנס
±5.45%
מארז ההתקן של הספק
‎0201/DFN0603‎
הספק - מקס'
100 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
60 Ohms