ESD4V5DH-HF
מק"ט מוצר של DigiKey
641-ESD4V5DH-HFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
641-ESD4V5DH-HFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
641-ESD4V5DH-HFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ESD4V5DH-HF
תיאור
TVS DIODE 4.5VWM 10VC DFN16102L
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10V מלחץ105A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית DFN1610-2L
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
105A (8/20µs)
יצרן
הספק - מתקף שיא
1000W (1kW)
סטטוס החלק
פעיל
יישומים
שימוש כללי
סוג
זנר (Zener)
קיבוליות @ תדר
330pF ב-1MHz
ערוצים חד-כיווניים
1
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
4.5V (מקס')
מתח - פריצה (מינ')
5.5V
מארז‏ / תיבה
2-UDFN
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
10V