TV30C161J-G זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
Littelfuse Inc.
קיים במלאי: 9,448
Littelfuse Inc.
קיים במלאי: 0
Bourns Inc.
קיים במלאי: 930
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 574
259V מלחץ 11.58A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMC)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
TV30C161J-G
מק"ט מוצר של DigiKey
TV30C161J-G-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TV30C161J-G
תיאור
TVS DIODE 160VWM 259VC DO214AB
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
TV30C161J-G דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
11.58A
יצרן
הספק - מתקף שיא
3000W (3kW)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
160V
מתח - פריצה (מינ')
178V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
259V