DCT-50FM-KIT
DCT-50FM-KIT
DCT-50FM-KIT
מק"ט מוצר של DigiKey
5412-DCT-50FM-KIT-ND
יצרן
CompuCablePlusUSA
מק"ט מוצר של היצרן
DCT-50FM-KIT
תיאור
CONN D-SUB RCPT 50POS CRIMP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 0
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
50 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
קטגוריה
מאפיין אוגן
בית/מעטה (לא מתוברג)
יצרן
סיומת
מלחץ
אריזה
מארז קמעונאות
חומר עיקרי
מתכת
סטטוס החלק
פעיל
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי בדיל
תצורת מחבר
גימור מגע
זהב
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
עובי גימור מגע
Flash
מספר המיקומים
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
מספר השורות
3
דירוג זרם (אמפר)
3A
סוג ההרכבה
מאפיינים
מכלל
גודל מעטה, פריסת מחברים
5 (DD, D)
צבע
כסף
סוג מגע
אות
עובי חוט
‎22 AWG‎