BTFC-T28-523SC-010.0M-010.0M
מק"ט מוצר של DigiKey
222-BTFC-T28-523SC-010.0M-010.0M-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BTFC-T28-523SC-010.0M-010.0M
תיאור
XTAL OSC TCXO 10.0MHZ DUAL OUT S
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
CMOS‏, גל סינוס TCXO מתנד גביש מקוזז השפעת טמפרטורה מתנדים ניתנים להגדרה/בחירה בפינים 3.3V ‎16-SMD, מודול
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
קטגוריה
יציאה
CMOS‏, גל סינוס
יצרן
Connor Winfield
מתח - הספקה
3.3V
סדרה
יציבות התדר
±280ppb
אריזה
פס
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
זרם - הספקה (מקס')
270mA
מהוד בסיס
גביש
גודל / מידה
אורך 0.825‏ אינץ' x‏ רוחב 0.545‏ אינץ' (20.95 מ"מ x‏ 13.84‏ מ"מ)
סוג
TCXO מתנד גביש מקוזז השפעת טמפרטורה
גובה
0.220‏ אינץ' (5.59‏ מ"מ)
תדר - יציאה 1
100MHz
מארז‏ / תיבה
‎16-SMD, מודול
תדר - יציאה 2
10MHz