CWX813-050.0M
מק"ט מוצר של DigiKey
CW541TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
CW541CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
CW541DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CWX813-050.0M
תיאור
XTAL OSC XO 50.0000MHZ LVCMOS
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
50 MHz XO (סטנדרטי) ‎LVCMOS‎ מתנד 3.3V איפשור/השבתה ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
יציאה
‎LVCMOS‎
יצרן
מתח - הספקה
3.3V
סדרה
יציבות התדר
±25ppm
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
סטטוס החלק
פעיל
זרם - הספקה (מקס')
30mA