OX200-DK-010.0M
מק"ט מוצר של DigiKey
CW939-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
OX200-DK-010.0M
תיאור
XTAL OSC OCXO 10.0000MHZ LVCMOS
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 MHz OCXO ‎LVCMOS‎ מתנד 12V 6‎-DIP‏ (0.701‎"‎‏, 17.80 מ"מ)‏, 5 מוליכים
קטגוריה
יציאה
‎LVCMOS‎
יצרן
מתח - הספקה
12V
סדרה
יציבות התדר
±5ppb
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C