THAS131M450AD0C
מק"ט מוצר של DigiKey
THAS131M450AD0C-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
THAS131M450AD0C
תיאור
CAP ALUM 130UF 20% 450V FLTPCK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
130 µF 450 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום מארז שטוח Ohm‏1.12‏ ב-Hz‏120‏ 5000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
THAS131M450AD0C דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
יצרן
קיטוב
Polar
סדרה
יישומים
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר נמוך
800 mA @ 120 Hz
סטטוס החלק
פעיל
זרם אדווה בתדר גבוה
1.36 A @ 20 kHz
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 2.618‏ אינץ' x‏ רוחב 1.000‏ אינץ' (66.50 מ"מ x‏ 25.40‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
450 V
גובה - מקובע (מרבי)
0.366‏ אינץ' (9.30‏ מ"מ)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
Ohm‏1.12‏ ב-Hz‏120‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C